Spásná idea gangbangu (o cvičení)


Já zrovna nikdy netrpěla obdivuhodnou výdrží, neutuchající motivací a nikdy neopouštějícím nadšením. Což je prakticky ve všech oblastech života problém a při cvičení se projevuje ihned. A to následovně:

Lol motivační obrázek

Tsa se zhostil úkolu plán připravit. Na mailu mi leží dokument s vypsaným cviky na následující týden - 3x týdně pokaždé 35 minut cvičení i s přestávkami; posilování s příměsí cardio. Popravdě, když jsem to stahovala, byla jsem trochu nervózní, protože jsem měla svou představu… která se docela vyplnila, hlavně co se pátku týče, kdy žádné přestávky nejsou a u toho jen komentář: “si protáhni pořádně nohy, protože dostanou zabrat :)" Moje nohy budou mít pár týdnů trochu šok, řekla bych.

image

A když to má zítra vypuknout, udělala jsem si dnes krátké video pro zobrazení svojí postavy ‘před’, abych přece jen měla nějaké srovnání, když se nechci moc vážit a měřit (a před-a-po fotky mě nebaví navíc jim nevěřím) - výtažek; mně by bohatě stačilo, kdyby se zmírnila celulitida a nad zbytkem ani nepřemýšlím (a kdybych tu své míry sdílela, asi by mi bylo něco doporučeno :-X). Pak zkusila udělat insanity fittest, který mi vůbec nevyhovoval a málem jsem si něco vykloubila a tak zapátrala ve své klasice a vyměnila za ZWOW 57. Jedno kolo jsem dala za 18 minut, takže takhle blbě na tom teď jsem, ale hodlám toto opakovat každý měsíc pro srovnání, jestli se mi povede lépe a já věřím, že ano :) A nakonec šla ven s cílem 3 kilometry, běhat, klidně ujít, jen se nezastavovat. Naposledy jsem běhala někdy v půlce ledna a když jsem si srovnala výsledky, tak jsem byla potěšena, jelikož ten dnešní byl o 1 minutu a 10 sekund na kilometr lepší, čekala jsem to spíš naopak :) K tomu plánu tedy přihazuji ještě dvakrát týdně běh, do půlky května tříkilometrový, později přidám.

Jinak, chtěla jsem se sice držet jen jednoho téma, ale tak mě napadá, když je v teď módě ask.fm, zda si to taky nemám zařídit. Plno lidí nemá tumblr, nevyzrálo na fungování disqusu nebo neřeší skrz facebook (kde ostatně taky už moc nestíhám být) a ask.fm by měl fungovat i anonymně, jak jsem pochopila. Na druhou stranu si říkám, že by to byl nejspíš nesmysl, co by nikdo k tázání mě nevyužil. Tak se nemohu rozhodnout a já nesnáším, když se nemohu rozhodnout…


  


/